2015. március 30. Házhoz megy a zenede

Iskolánk meghívására március 30-án házhoz jött a zenede Vértesacsára és Lovasberénybe. Gyerekek, pedagógusok, szülők és koncertlátogatók legnagyobb örömére és megelégedésére Bordás Józsefnek és csapatának „Házhoz megy a zenede” programját láthattuk és hallhattuk három előadás keretében. Délelőtt az acsai gyerekek, délután a berényiek tomboltak, este a felnőttek kicsit visszafogottabban ugyan, de hálásan vették a könnyűzene fejlődéstörténetét bemutató, zenében, képben és táncban gazdagon illusztrált programot.
A Nemzeti Kulturális Alap, a Magyar Művészeti Akadémia és a Yamaha hagszercég által támogatott előadás nagyon sok örömet adott mindannyiunknak, köszönet érte az iskolánknak és mindenkinek, aki az eseménysorozat létrejöttében segédkezett.

Bágyi Balázs
művészeti intézményegység-vezető

Fejlesztések

szechenyi2020

mfp

E-ügyintézés

eugyintezes

Szennyvíz projekt

szennyviprojekt

Keresés

Akadálymentes honlap

akadalymentes

Belépés

Hírlevél

Oldalainkat 477 vendég és 0 tag böngészi